BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW ROZWIĄZAŃ TEKSTYLNYCH DLA BRANŻY WYSTROJU WNĘTRZ.

Warsaw Home Textile to największe tego typu wydarzenie w Polsce, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i z zagranicy. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

Targi firany zasłony tekstylia
Targi firany zasłony tekstylia

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Baza potencjalnych odwiedzających Warsaw Home Textile to prawie 25 000 gości z kraju i zagranicy. To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

Targi firany zasłony tekstylia
Targi firany zasłony tekstylia

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas Warsaw Home Textile przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

Dedykowana zabudowa

Dedykowana zabudowa targowa

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej, którą oferuje Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty zgodnej z najnowszymi trendami w preferencyjnej cenie.

Zobacz więcej

Dodatkowa oferta marketingowa dla wystawców

Sprawdź dodatkową ofertę marketingową dla wystawców, którą oferuje Ptak Warsaw Expo.

Zobacz więcej
katalog usług marketingowych
Targi firany zasłony tekstylia

Profil odwiedzającego

  • Projektanci i Dekoratorzy Wnętrz
  • Architekci
  • Menedżerowie oraz właściciele przedsiębiorstw meblarskich i tekstylnych
  • Właściciele i menedżerowie firm z poza branży
  • Producenci i dystrybutorzy tekstylnych akcesoriów wnętrzarskich
  • Producenci i dystrybutorzy tekstyliów
  • Klienci indywidualni